اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی خراسان رضوی

سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها

منو

سرپرست موسسه آموزشی پژوهشی اتاق مشهد خبر داد: افتتاح اولین مرکز آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در خراسان رضوی

سرپرست موسسه آموزشی پژوهشی اتاق مشهد خبر داد: افتتاح اولین مرکز آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در خراسان رضوی
نویسنده خبر : روابط عمومی تاریخ بارگذاری : دوشنبه ، 04 مرداد 1400

سرپرست موسسه آموزشی پژوهشی اتاق مشهد خبر داد:

افتتاح اولین مرکز آموزش تخصصی دیجیتال مارکتینگ در خراسان رضوی

 

سرپرست موسسه آموزشی پژوهشی اتاق مشهد گفت: نخستین مرکز تخصصی دیجیتال مارکتینگ با مجوز سازمان فنی و حرفه ای همراه با اعطای گواهینامه های بین المللی، روز سه شنبه در موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق مشهد افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی؛ «پیام رشیدی» در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی یکی از نیازهای اساسی بازار کار است و امروز بسیاری از فعالان اقتصادی و عرضه کنندگان کالا و خدمات، نیازمند به کارگیری نیروی ماهر در این حوزه هستند. علاوه بر این برخی از افراد به شدت علاقه مند به راه اندازی تجارت الکترونیک در عرصه بین المللی می باشند. در همین راستا براساس نیازسنجی صورت گرفته از سوی اتاق بازرگانی، ایجاد چنین ظرفیتی در دستور کار ما قرار گرفت.

وی ادامه داد: توافق اولیه برای راه اندازی این مرکز در جلسه ای صورت گرفت که اسفند ماه 99 با اوسط هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مشهد داشتیم. خراسان رضوی با راه اندازی این مرکز، مبدع و هاب مهارت های دیجیتال مارکتینگ در کشور خواهد شد. البته ایجاد «سامانه جامع ملی مهارت» و «مرکز سنجش مهارت» با همکاری اتاق بازرگانی در خراسان رضوی از دیگر توافقاتی بود که در جلسه مذکور صورت گرفت.

سرپرست موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق مشهد یادآور شد: علاوه بر این در کنار این ظرفیت ، مرکز ارائه خدمات تحقیقات بازار نیز راه اندازی خواهد شد که روز سه شنبه این مرکز نیز معرفی می گردد. بسیاری از فعالان اقتصادی جویای مهارت‌هایی هستند که بتوانند به استناد آن محصولات تولیدی شان را بازاریابی و صادر کنند و یا حتی اطلاعاتی در خصوص تامین مواد اولیه و تکنولوژی به دست بیاورند و ما نیز پتانسیل مذکور را در این مرکز، فراهم نمودیم.

رشیدی متذکر شد: تفاهم نامه ای میان اتاق بازرگانی ایران و سازمان فنی و حرفه ای وجود دارد که در چند استان از جمله خراسان رضوی  به صورت جدی پیگیری شده است. هدف از این تفاهم‌نامه، بسط آموزش ها متناسب با نیاز فعالان اقتصادی است.

 

کلیه حقوق این پورتال مربوط به اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی خراسان رضوی می باشد